JOHNNY BRAVO & DARYA SERGIYENKO – “ I Want You ”

Przedstawiamy młodych, zdolnych PASJONATÓW oraz ich najnowsze dzieło, utwór „I want you”.

 „I want you” to najnowszy singiel duetu Johnny Bravo & Darya Sergiyenko. Pozytywne brzmienie z charakterystyczną solówką saksofonu w refrenie szybko wpada w ucho i sprawia, że utwór na długo pozostaje w pamięci. Muzycznie wyraźnie nawiązuje do takich klasyków gatunku vocal house, jak produkcja duetu Freemasons – Watchin. Tekst i muzyka w całości skomponowane zostały przez polskich twórców. Utwór zapewne pojawi się na pierwszym albumie muzyków, o którym nieoficjalne pogłoski krążą już od pewnego czasu w środowisku muzyki klubowej. Intrygujący teledysk w reżyserii Dawida Adryana i jego zespołu E.Motion to ujmująca i plastyczna historia opowiadająca o potrzebie miłości i walki o nią, oraz o konkretnym wyrażaniu swoich uczuć.

JOHNNY BRAVO to pseudonim artystyczny pod którym występuje Łukasz Kalinowski – producent, prawdziwy pasjonata muzyki.

Na swoim koncie ma m.in. remix dla Quincy Johnnes’a (https://soundcloud.com/djjohnnybravo/quincy-jones-soul-bosa-nostra).

Jego debiutancki singiel „Sunrise I Feel”, stał się klubowym hitem lata 2010 w wielu klubach Polski. Stał się jednocześnie znakiem rozpoznawczym Johnny Bravo, wyznaczając dalszy kierunek twórczości. Singiel „Holding U” wraz z Poliną Griffith z Hed Kandi, znalazł się na ostatniej części jednej z najpopularniejszych kompilacji chilloutowych w Polsce – „Chillout 8 P.M.” Na co dzień swoje umiejętności DJ-skie prezentuje w setach i live-actach (wzbogaconych o bębny, saksofon i live vocal) w najpopularniejszych klubach w Polsce. Na stałe współpracuje m.in. z Pacha (Poznań) Platinium i Bank w Warszawie, Gray (Wrocław) , Frantic (Kraków) czy Cream w Lublinie.

Poza produkcją własnych utworów wraz z Moniką Kurczerą założył własną wytwórnię – Audioheat Records, wspierającą młodych utalentowanych wokalistów i twórców polskiej sceny muzycznej. To jej nakładem ukaże się debiutancki singiel i klip Magdaleny Banasiuk – półfinalistki 3 edycji The Voice o Poland.

https://www.facebook.com/djjohnnybravoofficial

https://soundcloud.com/djjohnnybravo

DARYA SERGIYENKO to pochodząca z Ukrainy, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Polska publiczność poznała ją dzięki udziałowi w II edycji programu IDOL (dotarła do półfinału) oraz ostatniej edycji X Factora. Jej charakterystyczny, soulowy wokal doskonale współgra z elektronicznym brzmieniem produkcji Johnny Bravo. Ich wspólne występy typu Live-Act przyniosły jej sporą popularność i przełożyły się na ogromną ilość występów w najlepszych polskich klubach, festiwalach i imprezach zagranicą.

https://www.youtube.com/user/DaryaSergiyenkoLive

https://www.facebook.com/sergiyenko.darya

Pasja Grupa Dobrych Trenerów wsparła projekt duetu i kibicuje dalszej karierze!

Zapraszamy do obejrzenia teledysku.