„Żyjemy w świecie transformacji. Technologie rozwijające się w postępie geometrycznym, niestabilna sytuacja ekonomiczna, kryzysy polityczne, ekologiczne i ideologiczne – to wszystko świadczy, że dawne sposoby myślenia i działania przestały być skuteczne. Potrzebne są zmiany.

Ale zmiany zawsze zaczynają jednostki niepokorne, genialne, a czasami szalone, które nie zgadzają się na zastaną sytuacje. Jesteśmy przekonani, ze należy dla owych liderów zmian stworzyć platformę umożliwiająca im współpracę, wymianę myśli i kontaktów. Wierzymy, że tylko razem będziemy w stanie stworzyć coś nowego, ważnego i skutecznego.

Chcemy zaprezentować Liderów Zmian, inspirujące wzorce i dobre praktyki, osiągnięcia naukowe, inicjatywy społeczne i biznesowe różnych środowisk aby czerpiąc z najlepszych rozwiązań zainicjować zmiany. Świat jutra musi być oparty o wartości ponadczasowe, inaczej my i nasze dzieci znajdziemy się w przestrzeni chaosu i szaleństwa.”

Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyłączyć się do tak wspaniałego projektu, który jest doskonałą okazją do rozwijania świadomości społecznej i tworzenia sieci Liderów, którzy tą społecznością mogą pokierować.

Więcej informacji o projekcie na stronie:http://www.ee4f.pl/