PASJA G.D.T. nawiązała współpracę z firmą Open by Horses, w wyniku czego przeprowadziliśmy pierwsze szkolenie z udziałem koni. W czasie szkolenia pracownicy jednej z wiodącej w Polsce firmy HR, uczyli się w jaki spsób egzekwować wykonywanie zadań, ćwiczyli umiejętności przywódcze, odkrywali w sobie pokłady cierpliwości, zrozumienia i siły do dalszego działania. Takie specyficzne szkolenie pozwoliło nam pokazać uczestnikom, że bez słów, a tym samym bez krzyku, nerwów i złej atmosfery, możemy mieć silny wpływ na działanie drugiego człowieka, na jego efektywność i skuteczność. Otwarcie się na drugiego człowieka, zrozumienie jego słabości, ale także umiejętność dostrzegania jego zalet i silnych stron… to kilka z licznych korzyści wyniesionych z takiego szkolenia.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć i zapraszamy do skorzystania z tej niezwykłej oferty!