Trenerzy

Przemysław Świercz

Przemysław Świercz

Trener

Wykształcenie:
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, wydział Wychowanie Fizyczne, kierunek nauczycielski, instruktor wielu dyscyplin sportowych. Ukończone studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, kierunki: „Zarządzanie Ludźmi w Firmie” oraz ,,Szkolenie i rozwój”. Absolwent Akademii Trenera Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Doświadczenie zawodowe:
Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywał w centrum sportowo – rekreacyjnym. Przechodził wszystkie szczeble struktury firmy, zaczynając pracę od podstaw jako ratownik i instruktor pływania, kończąc na stanowisku dyrektora ds. sportu. Zaczynał od nauki zarządzania sobą, kończył na zarządzaniu zespołami. Prowadził szkolenia z obsługi klienta. Instruktor wielu dyscyplin sportowych na wyjazdach zimowych i letnich dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Koordynator projektów w klubie sportowym. Koordynator Akademii Trenera Sprzedaży. Kapitan Reprezentacji Polski w AMP Futbolu, zawodnik Husarii Kraków. Tancerz Zespołu Ludowego ,,Warszawa” AWF.

Specjalizacja:
Prowadzi szkolenia z zakresu obsługi klienta, komunikacji, motywacji, zarządzania ludźmi i zespołem.

Największe sukcesy:
Wspaniała rodzina. Żona, dwie piękne córki. Cudowne rodzeństwo i kochająca Mama. Bardzo dobre relacje z całą rodziną. To wszystko pozwala mi myśleć o sobie, że jestem szczęśliwym człowiekiem. Każdy dzień, gdy mogę wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby, sprawić, że Jej dzień będzie lepszy, że pomyśli o sobie, jak o szczęśliwej osobie.

Sportowy sukces to trzykrotny Mistrz Polski w AMP Futbolu jako zawodnik Husarii Kraków. 4 miejsce na Mistrzostwach Świata i 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w AMP Futbolu.

Uhonorowany przez Prezydenta RP za zasługi dla rozwoju i upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych, za osiągnięcia sportowe Srebrnym Medalem Zasługi.

Pasje:
Poznawanie drugiej osoby taką, jaką jest, a nie taką, jaką wydaje mi się, że może być.