Trenerzy

Maciej Stoiński

Maciej Stoiński

Trener Biznesu

Absolwent Zarządzania i Marketingu w Poznaniu.

Praktyk Zarządzania z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w handlu, zarówno po stronie dostawcy, jak i Sieci handlowych, a także w sferze szkoleń i doradztwa. Prelegent na wielu konferencjach branżowych, m.in. Retail Summit, Forum Rynku Spożywczego i Handlu oraz Kongresie Rynku FMCG.

Ponadto w swojej pracy zawodowej współpracując z „Grupa Dobrych Trenerów – Pasja” i będąc Członkiem Rady Ekspertów prowadził wykłady w zakresie handlu i negocjacji na prywatnych uczelniach wyższych m. innymi Akademia Menedżera Sprzedaży na Akademii WSBW w Dąbrowie Górniczej

W Grupie Piotr i Paweł od 2009. W Zarządzie Piotr i Paweł SA od stycznia 2010. Od początku odpowiedzialny za dział handlowy i w późniejszych okresach również za marketing, IT oraz logistykę. W latach 2015 – 2016 pełnił funkcję Prezesa Zarządu.
W ramach Grupy Piotr i Paweł obejmował również funkcję Prezesa Zarządu Kuchnia Polki
Sp. z o.o. producenta dań gotowych.
We wcześniejszych latach (2006 – 2009) zarządzał sprzedażą w Grupie Pamapol, gdzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Pamapol Dystrybucja i szefa sprzedaży całej Grupy (Pamapol, Cenos, ZPOW Kwidzyn, ZPOW Ziębice, Mit Mar), gdzie zdobył doświadczenie we współpracy ze wszystkimi największymi sieciami handlowymi oraz dystrybutorami w Polsce.
Od początku pracy zawodowej jest związany z handlem w dystrybucji hurtowej oraz detalicznej gdzie współtworząc struktury PSH Lewiatan ostatecznie do 2006 roku pełnił funkcję Dyrektora Handlowego i Prokurenta Zarządu w Lewiatan 94 Holding S.A.