Jakub Lewandowski

Prezes spółki Pasja G.D.T / Trener / Coach ICC

Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego – kierunek „Zarządzanie Ludźmi w Firmie”. Absolwent Akademii Mistrzów Treningu GT Mentor, certyfikowany coach biznesowy ICC, akredytowany konsultant Insights Discovery, certyfikowany praktyk NLP.

Swoje bogate doświadczenie oraz unikatowe kompetencje zdobywał, pracując w polskich
i międzynarodowych koncernach, między innymi w Holandii, Niemczech, Austrii, Czechach
i Słowacji. Był między innymi menedżerem Działu Zatrudnienia i Rozwoju Pracowników
w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych S.A., ekspertem ds. sprzedaży szkoleń w Walther Meble, trenerem zespołu handlowego Sara Lee House Hold and Body Care Poland, trenerem
i dyrektorem sprzedaży w Dr. Oetker i IBM. Autor i współautor unikatowych narzędzi, koncepcji treningów i warsztatów w zakresie strategii prowadzenia firm, zarządzania personelem oraz zarządzania sprzedażą. Prowadzi coaching biznesowy i indywidualne procesy mentoringowe dla top menedżerów. Dyrektor Operacyjny w Warszawskim Oddziale Zarządzania Kadrami, współtwórca i członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Ekspert biznesowy w TVN BiŚ, TVN24, Gazecie Finansowej, Wiadomościach Handlowych, Życiu Handlowym. Prelegent ogólnopolskich konferencjach biznesowych i sprzedażowych. Współautor i inicjator projektów rozwojowych prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Wykładowca na studiach podyplomowych
i MBA m.in. w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. L. Koźmińskiego, w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz
w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach.

Coach biznesowy. Prowadzi szkolenia z zakresu psychologii sprzedaży, przywództwa, zarządzania ludźmi i motywacji. Pracuje z ludźmi dla ludzi i czerpie z tego ogromną satysfakcję..

Prywatne – szczęśliwa, zdrowa, wspierająca się Rodzina – wspaniała żona i trzej synowie. Harmonia życia rodzinnego i zawodowego.

Zawodowe – stworzenie fantastycznego zespołu, w którym pracują prawdziwi pasjonaci, którzy pozwalają innym odkrywać to, co w nich najlepsze.

Uruchomienie własnego kierunku studiów podyplomowych „Akademia Trenera Biznesu” w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, współtworzenie kierunku Akademia Menedżera Sprzedaży” w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Uhonorowany przez Prezydenta RP za zasługi dla rozwoju i upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych, za osiągnięcia w pracy szkoleniowej i trenerskiej Brązowym Krzyżem Zasługi.

Zdobycie wyróżnienia w konkursie „Polish National Sales Awards” na Trenera Sprzedaży Roku 2008 i zajęcie 2 miejsca w Polsce.

Zdobycie wyróżnienia w konkursie Menedżer Szkoleń Roku 2001.

Zdobycie licznych wyróżnień i nagród przez PASJĘ GDT: tytuł „Firma Przyjazna Klientowi” – listopad 2012, tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” – za respektowanie wartości etycznych i kształtowanie pozytywnych relacji z Klientami i Partnerami, listopad 2015 r.

Medal Europejski od Business Centre Club za unikalny projekt studiów podyplomowych „Akademia Menedżera Sprzedaży”, w 2017 r.

Zdobycie nagrody Inteligentnego Rozwoju za projekty studiów podyplomowych „Akademia Biznesu Rodzinnego – Zarządzanie Firmą Rodzinną” oraz „Akademia Biznesu Polska – Chiny” – październik 2017r.

Zdobycie Certyfikatu Lubuskiego Lidera Biznesu w kategorii Mikro Przedsiębiorstwo – wrzesień 2018 r.

Zdobycie Certyfikatu Laur Eksperta za projekt „Mowa Motywacyjna – Budowanie Mistrzowskich Zespołów” – luty 2019 r.

Zdobycie Medalu Europejskiego od Business Centre Club za autorski program „Mowa Motywacyjna – Budowanie Mistrzowskich Zespołów”.

Nieustanny rozwój firmy, wciąż z tą samą energią, pasją i zaangażowaniem.

Uwielbia podróże z rodziną, aktywnie wypoczywa, ukończył kilka półmaratonów. Fascynuje się kulturą Wschodu, inspiruje ludzi i wspiera ich w ich dążeniu do szczęścia.