Trenerzy

Grzegorz Lewandowski

Grzegorz Lewandowski

Trener

Wykształcenie:
Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego (studia doktoranckie – piszę pracę doktorską).

Doświadczenie zawodowe:

Wieloletnie doświadczenie w przedsiębiorstwach produkcyjnych branży stalowej i hydroizolacyjnych na stanowiskach: Dyrektor Handlowy GCB Centrostal Bydgoszcz S.A., Kierownik Oddziału Zbrojeń Budowlanych Drozapol Profil S.A. w Bydgoszczy, Kierownik Zakładu Unibest Sp. z o. o. Koordynował i realizował wiele projektów związanych z wystawami w kraju i za granicą. Realizacja budowy domów w systemie lekkiej konstrukcji stalowej (system kanadyjski). Obecnie wykładowca WSB w Toruniu i właściciel firmy szkoleniowej.

Specjalizacja:
Szczególne zainteresowanie kieruje w dziedzinę logistyki – specjalizacja produkcja. Prowokowanie ludzi do procesu ciągłego uczenia się. Od wielu lat zajmuje się optymalizacją procesów logistycznych i zarządzania zespołami pracowników. W swojej pracy zawodowej koordynował pracę wielu zespołów w obrębie jednego przedsiębiorstwa.

Największe sukcesy:
Na gruncie zawodowym – stworzenie wielu efektywnych projektów, współpraca z ludźmi i zdobywanie z nimi kolejnych wyznaczonych celów. Po każdym upadku zawsze znajduję siły, aby wstać i iść do przodu. Na gruncie prywatnym rodzina. Fantastyczne trzy kobiety to źródło mocy i inspiracji do dalszych działań.

Pasje:
Muzyka towarzyszy mi przez całe życie, wycieczki rowerowe, słuchanie ludzi, nauczanie. Stawianie celów i realizacja krok po kroku.