Trenerzy

Dr inż. Tomasz Grzelak

Dr inż. Tomasz Grzelak

Trener / Manager / Certyfikowany Trener NeuroColor Profiles

Wykształcenie:
Absolwent Wydziału Biotechnologii i Ogólnej Hodowli Zwierząt Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz studiów doktoranckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

W 2012 roku obronił dysertację doktorską na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i uzyskał stopień doktora inżyniera nauk biologicznych w zakresie biotechnologii – specjalizacja genetyka zwierząt.

Absolwent Akademii Trenera Biznesu oraz Akademii Menadżera Sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.

 

Doświadczenie zawodowe:

Od kilkunastu lat związany z szeroko pojętym rynkiem farmaceutyczno-medycznym. Doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz zarządzaniem zespołem sprzedażowym zdobywał w wiodącej na światowym rynku firmie farmaceutycznej, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble kariery. Jako szef działu medycznego, zarządzał kilkunastu osobowym zespołem Przedstawicieli Medycznych, a także współtworzył strategie marketingową i sprzedażową dla produktów OHC skierowanych do lekarzy oraz personelu medycznego.

 

Specjalizacja:

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, zarządzaniem zespołami, psychologii sprzedaży, przywództwa, motywacji. Propagator szkoleń opartych na dowodach (EBT) i doświadczeniu. Jeden z nielicznych certyfikowanych trenerów NeuroColor Profiles w Polsce, teście bazującym nie tylko na wiedzy z zakresu psychologii, ale także aspektach biologicznych. Pasjonuje go neuronauka i wykorzystanie wiedzy o mózgu w biznesie.

 

Największe sukcesy:

Budowa zespołu Przedstawicieli Medycznych, skoncentrowanych na potrzebach poszczególnych klientów, poprzez dywersyfikację ról w zespole. Produkty promowane przez zarządzany zespół zawsze uzyskiwały wyższy stopień rekomendacji wśród lekarzy vs. produkty konkurencyjne.

 

Pasje:
Sport: piłka nożna (sędzia piłkarski w KS ZZPN), siatkówka, krav maga, squash i wiele innych.

Muzyka: szczególnie rock, grunge, alternatywna – ostatnio ponownie odkrywa urok analogowego brzmienia „czarnej płyty”.

Last but not least – rodzina: mąż i ojciec 2 dzieci, dla których wciąż dąży do perfekcji w umiejętnym łączeniu życia zawodowego i spędzaniu czasu razem na robieniu rzeczy istotnych i mniej istotnych!