Trenerzy

Rafał Brożyna

Rafał Brożyna

Trener/Coach ICC / Konsultant MindSonar.

Wykształcenie:
Absolwent Wydziału Ekonomii (specjalizacja: marketing) na Politechnice Koszalińskiej. Ukończone kursy: „Podyplomowe studia Szkolenia i Rozwoju” na Akademii im. L. Koźmińskiego, Kurs trenerski – „Profesjonalny Trener – szkolenia doskonalące warsztat trenerski” w Firmie 2000 sp. z o.o.

Doświadczenie zawodowe:
Realizował wiele projektów szkoleniowych ze sprzedaży i obsługi klienta zarówno przez telefon, jak również ze sprzedaży bezpośredniej. Koordynował i realizował wiele projektów szkoleniowych, zarówno w organizacjach w których pracował jako Trener, jak i komercyjnie dla biznesu. Swoje doświadczenie zdobywał na stanowiskach Key Account Manager i Marketing Manager w firmie WiedzaNet, Kierownik Działu Szkoleń i Rekrutacji w Arteria S.A., Kierownik Działu Szkoleń i Jakości w Call Center Poland S.A. i Contact Point sp. z o.o., gdzie zajmował się m.in. budowaniem działów szkoleń i jakości, koordynowaniem pracy Trenerów Wewnętrznych, oraz prowadzeniem coachingów, szkoleń i monitoringów pracowników.

Specjalizacja:
Autorskie opracowanie, koordynowanie i prowadzenie projektów szkoleniowych dla firm z zakresu szkoleń marketingowo – sprzedażowych (zarządzanie zespołem, techniki sprzedaży, profesjonalna obsługa klienta, skuteczny telemarketing, zasady efektywnej prezentacji) i umiejętności interpersonalnych (skuteczne przywództwo, komunikacja interpersonalna, autoprezentacja). Od 2010 r. członek jury i przewodniczący Jury konkursu Telemarketer Roku.

Największe sukcesy:
Realizował projekty między innymi dla: HRK S.A., , ZIBI S.A., MID Ocean Brands Polska sp. z o.o., FRANKE Polska sp. z o.o., NC Koperty sp. z o.o., ORANGE Polska, Cursor S.A., TVN S.A., CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., Wolters Kluwer Polska, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o. ING Nationale Nederlanden, AmRest sp. z o.o. (Pizza HUT i KFC), PKO BP S.A., Aviva, Citi Handlowy, Amplico Life, AIG, Netia S.A., P4 Sp. z o.o (telefonia Play), Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A., Nowoczesna Firma S.A., Kompania Piwowarska S.A., Suzuki Motor Poland, Nieruchomości Wysokiński, MK Cafe&Tea, Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o, Zakłady Azotowe Puławy S.A.