Joanna Wysocka-Pawlak

Trener / Koordynator Projektów Szkoleniowych

Psycholog z dyplomem MBA z zakresu HR. Po zakończeniu psychologicznych studiów magisterskich oraz licencjacie z anglistyki doskonaliła obie ścieżki wiedzy na studiach podyplomowych. Ukończyła Tłumaczenia Ekonomiczno-Prawne oraz Psychologię w Zarządzaniu na UAM.

Od lat związana z obszarem HR. Zdobywała doświadczenie w branży jako manager personalny, konsultant ds. szkoleń i rozwoju, koordynator programowy i koordynator ds. szkoleń. Dzięki temu poznała specyfikę procesów personalnych, co pozwala jej na wysoką efektywność podejmowanych działań szkoleniowych i doradczych. Podłoże psychologiczne oraz językowe praktykuje wspomagając procesy personalne w wielu firmach. W ciągu 7 lat przeszkoliła około 2000 osób, uzyskując wysokie oceny merytoryczne oraz bardzo dobrą ocenę sposobu prowadzenia zajęć. Projektuje i prowadzi sesje Assessment i Development Centre (Certyfikat Mangera ds. AC/DC). Wykładowca studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, na kierunku: Windykacja należności oraz Akademia Trenera Biznesu. Oprócz szkoleń dedykowanych potrzebom konkretnej organizacji, uczestniczyła również w kilkunastu projektach otwartych dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, m.in.: Skuteczny Dialog w Biznesie, Na obcasach, Nasze kwalifikacja-nasz atut czy Zostań przedsiębiorcą.

Kompleksowe projekty rozwojowe polsko i angielskojęzyczne dotyczące przepływu informacji w zespole, zarządzania i budowania efektywnych zespołów projektowych, usprawniania procesów selekcyjnych, rekrutacyjnych i rozwojowych w przedsiębiorstwach. Prowadzi warsztaty ze skutecznej obsługi klienta angielskojęzycznego oraz szkolenia łączące najnowszą wiedzę psychologiczną ze środowiskiem biznesowym.

Robię to, co lubię. Co więcej – zadowoleni Klienci kontynuujący projekty oraz liczne rekomendacje. Praca w międzynarodowym środowisku i prowadzenie projektów łączących różne środowiska.

Sporządzanie potraw, które sprawiają radość innym (i cieszą oko). Architektura wnętrz i wszystko hand-made.