Joanna Wysocka-Pawlak

HR Manager/ Trener

Psycholog z dyplomem MBA z zakresu HR. Po zakończeniu psychologicznych studiów magisterskich oraz licencjacie z anglistyki doskonaliła obie ścieżki wiedzy na studiach podyplomowych. Ukończyła Tłumaczenia Ekonomiczno-Prawne oraz Psychologię w Zarządzaniu na UAM.

Od 12 lat związana z obszarem HR i obsługi klienta. Zdobywała doświadczenie w branży jako manager personalny, konsultant ds. szkoleń i rozwoju, koordynator programowy i koordynator ds. szkoleń w organizacji pracodawców oraz przedsiębiorstwach. Dzięki temu poznała specyfikę procesów personalnych, co pozwala jej na wysoką efektywność podejmowanych działań szkoleniowych i doradczych. Podłoże psychologiczne oraz językowe praktykuje wspomagając procesy personalne w wielu firmach. W ciągu 12 lat przeszkoliła około 8000 osób, uzyskując wysokie oceny merytoryczne oraz bardzo dobrą ocenę sposobu prowadzenia zajęć.
Projektuje i prowadzi sesje Assessment i Development Centre (Certyfikat Mangera ds. AC/DC) dla kadry menedżerskiej i handlowców. Wykładowca studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Akademii Leona Koźmińskiego.

Kompleksowe projekty rozwojowe polsko i angielskojęzyczne dotyczące human resources (m.in. rekrutacja, oceny pracownicze, kultura feedbacku, matryce kompetencji, adaptacja, etc.), umiejętności menedżerskich, zarządzania i budowania efektywnych zespołów projektowych, usprawniania procesów handlowych i rozwojowych w przedsiębiorstwach. Licencjonowany trener Insight Discovery®. Prowadzi warsztaty ze skutecznej sprzedaży i obsługi klienta angielskojęzycznego oraz szkolenia łączące najnowszą wiedzę psychologiczną ze środowiskiem biznesowym. Jako trener wiodący opiekuje się projektami Train the Trainer i menedżerskimi. Jako psycholog zajmuje się również tematyką oswajania stresu i neutralizacji emocji.

Sporządzanie potraw, które sprawiają radość innym (i cieszą oko). Architektura wnętrz i wszystko hand-made.