Katarzyna Wolska

Trener / Coach Personalny / Konsultant

Posiada Międzynarodowy Certyfikat Zawodowy Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju MATRIK potwierdzony przez PEARSON EDEXCEL INTERNATIONAL (International Certificate in Training, Learning and Development). Jest certyfikowanym konsultantem Insights Discovery i trenerem metodyki DiSC (DiSC Trainer Certyfication Inscape Partners International), certyfikowanym Doradcą i Asesorem. Dawniej Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi.

Pierwsze szkolenia prowadziła w 1996 roku, lecz zawodowo zajmuje sie nimi od 2003 roku. W Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK, gdzie była członkiem Zarządu, prowadzi treningi w ramach Szkoły Trenerów Dawniej dziennikarka radiowa (RMF FM), a także Dyrektor ds. rozwoju krakowskiej firmy doradczo szkoleniowej i Dyrektor zarządzający firm zajmujących się produkcją filmową, Sales Manager w branży informatycznej. Prowadzi zajęcia na kilku kierunkach studiów podyplomowych. Współautorka dwóch części książki „Vademecum trenera” współpracuje z miesięcznikiem “Benefit”. Dodatkowo angażuje sie i prowadzi projekty medialne i wydarzenia – eventy- tematyczne oraz współpracuje przy nagraniach reklam.

Specjalizuje się w indywidualnych zajęciach z przedstawicielami najwyższej kadry zarządzającej rozwijając ich kompetencje menadżerskie. Jest ekspertem w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji, zarządzania i wizerunku. Hobbystyczne a zarazem specjalistyczne tematy to: zaawansowany warsztat kreowania wizerunku poprzez głos oraz profesjonalna prezentacja. Doradczo pracuję dla członków Zarządów, rozwija zespoły HR oraz kadrę trenerską. Równolegle pracuje w tematyce marketingowej. Realizowała projekty marketingowe i społeczne, w zakresie marketingu w biznesie realizowała tematy dotyczące: satysfakcji klienta, marketingu personalnego, marketingu w NGO a także prowadziła warsztaty strategiczne dotyczące budowania strategii marketingowo-sprzedażowej.

Największym sukcesem jest powracający co kilka lat Klient, awansujący po wspólnej pracy podopieczny i kilkunastu obecnych trenerów na rynku, dla których mogłam być mentorem zawodowym. Życiowo największym sukcesem są moi synowie i sposób wspierania ich w pasjach jakich w życiu próbują. A do albumu sukcesów z przyjemnością dołączę osobiste osiągnięcia w branży medialnej, wszystkie postaci z którymi miałam przyjemność pracować, poznać u szczytu ich sławy i wiele się od nich nauczyć.

Moją pasją jest rytm. Rytm życia, sportu i tańca. Dlatego część siebie zostawiłam w Indiach, a ta druga część pomieszkuje w Hiszpanii.