Konrad Wilk

Właściciel Orange Tree of Life by Konrad Wilk / coach / mentor / trener / mówca MLC, TG, ICF

Jestem absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego. Przez 7 lat pracowałem w działach marketingu i reklamy różnych wydawnictw prasowych. Certyfikował mnie MLC – Multi-Level Coaching Study, Trop Group – Team &Group Coaching, Mindsonar, InspireGroup – Design Thinking, Coachways – Vuca World Leadership, Theory U, The Cynefin Framework, Manifestacja celu, APMG – Change Management, Jarosław Gibas – Model Transpersonalny, Instytut Kognitywistyki Maciej Bennewicz – Konstelacje Archetypowe w ujęciu transpersonalnym. Akredytował mnie ICF.
Od 10 lat pracuję jako coach, mentor, trener, mówca. Przeprowadziłem w tym czasie ponad 2000 godzin sesji coachingu indywidualnego, ponad 2000 godzin szkoleń, warsztatów, coachingu zespołów i wystąpień publicznych.
Zapraszany jestem do firm, na konferencje, seminaria, jako mówca, trener, panelista. Przemawiam i prowadzę zajęcia na najlepszych polskich uczelniach, jak: Akademia Koźmińskiego, SGH, UW, UJ, UE w Poznaniu, UŁ, Collegium Civitas, WSB Szczecin, WSB Dąbrowa Górnicza, Humanitas Sosnowiec, Uniwersytet Łazarskiego… We współpracy z firmami: przede wszystkim Pasja GDT, ale też HPR Group, Masters of Mental, SGP szkolę, uczę i wspieram przedstawicieli biznesu na terenie całego kraju. Uczę na Akademiach Trenera i Akademiach Coachingu.

Prowadzę głęboki, mierzalny i kontekstowy coaching w nurtach: transpersonalnym i systemowym dla wszystkich, którzy CHCĄ skorzystać z mojej pomocy w kontekstach osobistych i zawodowych.
Wspieram menadżerów w budowaniu spójnych, skutecznych, rozwojowych zespołów. Pracuję z nimi nad wyzwalaniem cech świadomego przywódcy w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii biznesu. CHĘTNYCH przygotowuję do roli współczesnych liderów zdolnych rozwijać turkusowe organizacje przyszłości.
W autorskich, relacyjnych szkoleniach i warsztatach wykorzystuję doświadczenie coachingowe, terapeutyczne, techniki oddechowe, pracę z ciałem, ruchem, dźwiękiem, obrazem, by zwiększyć ich atrakcyjność, efektywność oraz integracyjno-motywacyjny charakter.
W pracy z klientami indywidualnymi korzystam ze stworzonego przeze mnie kompleksowego programu TrulyYou TY®.

Stale korzystam z superwizji największych autorytetów coachingu w Polsce. Nieustannie rozwijam swój warsztat, uczę się, poznaję, odkrywam. Staję się coraz lepszym człowiekiem i profesjonalistą dla siebie i dla tych, którzy CHCĄ z mojego wsparcia korzystać.
Piszę dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z ludźmi (w sprzedaży podróżniczo-rozwojowa „Naga Asu”, o mojej 6-cio letniej podróży po Azji Południowej oraz psychologiczno-rozwojowa „Jak się zabić, by zmartwychwstać”, w której przybliżam pierwszy etap autorskiego Programu TY®). Udzielam wywiadów, pełnię rolę eksperta. Opublikowałem ponad 100 artykułów min. w magazynach „Sukces”, „L’Eclat”, „Trendy Art of Living”, „BusinessWoman& Life”, „Fine Life”, „Top Class”, „Business Traveller”, „Ludzie Sukcesu”, „Business Voice”, „Network Magazine” i innych. Przez 1,5 roku pełniłem rolę eksperta magazynu „Sukces” ds. psychologii biznesu. Piszę bloga, jestem obecny w mediach społecznościowych, publikuję filmy na Youtube.