Krzysztof Szachniewicz

Trener / Menedżer Projektów Szkoleniowych

Dyplom Executive MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Uniwerystetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – kierunek Ekonomia Menadżerska, Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – kierunek Zarządzanie i Marketing, Szkoły Zarządzania Sprzedażą w Warszawie – kierunek Trener Działu Sprzedaży.

19 lat w branży FMCG w firmach Gillette i Reckitt Benckiser. Przez ten czas zajmował różne stanowiska takie jak: Key Account Manager, District Manager, Field Sales Development Manager, Product Advaisor Manager, Project Manager, Sales Trainer, Head of Local Chain. Zdobywał doświadczenie w rynku nowoczesnym i tradycyjnym. Zarządzał kilkuset osobowymi zespołami sprzedaży. Zrealizował wiele projektów szkoleniowych dla managerów, przedstawicieli, doradców produktowych. Zajmował się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń, treningów, coachingiem managerów sprzedaży, projektami w obszarze sprzedaży, merchandisingu i trade marketingu.

Szkolenia z obszaru First Line Manager, budowanie zespołu, zarządzanie zespołem, rekrutacją sił sprzedażowych, coaching, rozmowy okresowe, techniki sprzedaży. Ostatnio pasjonuje się motywacją i przekraczaniem granic dotychczasowych możliwości.

Prywatne: wyrozumiała żona i dwie wspaniałe córki. Biznesowe – zbudowanie efektywnych zespołów, wyszkolenie i zainspirowanie wielu kierowników zespołów, ogromna zmiana w podejściu do otaczającego świata, choć jak sam twierdzi największy sukces cały czas przed nim…

Instruktor nurkowania SSI, żeglarz, motorowodniak, pasjonat podróży, miłośnik Chorwacji, w ostatnim czasie do jego pasji dołączyły… skoki ze spadochronem, które pochłaniają każdy możliwy wolny czas.