Krzysztof Prystupa

Trener / Aktor

Absolwent Podyplomowego Studium Logopedycznego na Uniwersytecie Warszawskim Ukończył Akademię Teatralną im. Al. Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Ukończył Stacjonarne Studio Aktorskie „SPOT”, Prywatna Dwuletnia Szkoła Pomaturalna Odbył szkolenie dla liderów grup międzynarodowych w Placówce Kształcenia Młodzieży w Hirschluch, Niemcy Ukończył kurs „Profesjonalny trener zarządzania MATRIK – narzędzia pracy trenera” Ukończył Szkołę Mentorów w Collegium Wratislaviense.

Prowadzi własną firmę szkoleniową ViaMowa • Pracował, jako Asystent w PWST w Krakowie przy przedmiocie wymowa sceniczna • Pracuje w Teatrze Maski, Lalki i Aktora „Groteska” w Krakowie na stanowisku aktora • Prowadził wykłady i ćwiczenia z fonetyki i wyrazistości wymowy w Seminarium Ojców Pijarów w Krakowie • Prowadził zajęcia z wymowy w Pałacu Młodzieży w Katowicach, w Ośrodku Przygotowań Aktorskich na rzecz Stowarzyszenia Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży Udziela indywidualnych treningów z wystąpień publicznych, emisji głosu (ponad 1000 godz. )oraz koryguje wady wymowy u osób dorosłych • Prowadzi wykłady i ćwiczenia w obszarze pracy z głosem, komunikacji werbalnej i autoprezentacji • Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i biznesu z zakresu emisji i higieny głosu, edukacji teatralnej, wystąpień publicznych (przeszkolonych ok. 1000 osób) Prowadził warsztaty z komunikacji werbalnej dla uczestników z Łotwy, Norwegii, Rumunii, Włoch i Polski podczas Democarte International Youth Exchange w Czorsztynie.

Interesuje go odkrywanie zakamarków rodzinnego Roztocza, uprawia biegi długodystansowe i jazdę na rolkach.