dr Katarzyna Łukowska

Psycholog, Trener

Psycholog, neurocoach, z 15 letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B na stanowiskach handlowca i menedżera oraz 12 letnią praktyką w pracy trenerskiej w obszarze rozwijania potencjału pracowników i zespołów.

Lubię uczyć się od najlepszych: dr Paul Fulton (Harvard University), dr Andrew Olendzki (Barre, Massachusetts), prof. Mark Williams ( Oxford University) dr Christina Suravy (Oxford University), prof. Paweł Holas (UW, SWPS)

Wiedza jest moją pasją, od 2000 roku uczestniczę w szkoleniach, konferencjach lub studiach podyplomowych, aby podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać rzetelną wiedzę, którą z przyjemnością się dzielę.

Ostatnio ukończyłam studia podyplomowe Mindfulness – SWPS Warszawa, obecnie jestem w trakcie szkolenia trenerskiego MBCT Oxford Mindfulness Centre.

Jestem certyfikowanym trenerem Harvard DISC D3 oraz Stylu Liderskiego LESTAN (V.Vroom)

Co jest prawdą o mnie?

Ponad 14.500 godzin szkoleniowych spędzonych na sali szkoleniowej oraz w coachingu dla menadżerów z branży: farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, produkcyjnej. Pracowałam dla największych firm w Polsce, między innymi dla Neuca, Eniro, AVIVA,T-mobile, Play, Lafarge, PZU, Compensa, Hoop, Sodexo, Frosta.

Lubię pracować z ludźmi i dla ludzi, bo fascynują mnie ich nieograniczone możliwości a efekt synergii, który tworzy się we wspierającym otoczeniu, rezultatami niejednokrotnie wszystkich zaskakuje.

Pozytywnie i praktycznie wspieram w rozwoju talentów i pasji, każdego, kto potrzebuje zmiany. Wiem, że wiek nie stanowi ograniczenia, choć bywa wymówką, a badania naukowe oraz moje doświadczenia to potwierdzają.

Wybrane projekty szkoleniowe dla największych firm:

projekty

Uczę Liderów inspirująco i efektywnie!