Beata Hanuszek

Coach ACC ICF / Trener / Konsultant Insights Discovery

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Certyfikowany coach ACC ICF. Akredytowany konsultant Insights Discovery.

Od kilku lat związana ze szkoleniem i coachingiem. Pracuje jako wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie, Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest właścicielem firmy, menedżerem do spraw zarządzania kierunkami studiów podyplomowych dla biznesu w firmie Pasja Grupa Dobrych Trenerów. Jako certyfikowany coach ACC ICF prowadzi sesje z klientami indywidualnymi w obszarze life-coachingu oraz z menedżerami. Była członkiem zespołu pracującym nad strategią rozwoju kultury miasta Bydgoszczy przy Urzędzie Miasta. Jest członkiem ICF Global i ICF Polska. Pracuje jako certyfikowany konsultant metody Insights Discovery. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od 20 lat, pracując z ludźmi w obszarach edukacji, marketingu i coachingu.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, zarządzaniem zespołami, coachingu zespołowym i grupowym.

Życie w harmonii z samą sobą. Od 19 lat godzi rolę mamy trójki dzieci, żony z nieustającym rozwojem osobistym i zawodowym. Jej zaangażowanie zostało nagrodzone kilkoma nagrodami Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Współtworzyła duże projekty, między innymi, tworzyła strategię rozwoju kultury miasta Bydgoszcz, Radę Ekspertów Pasji GDT i nowe kierunki studiów podyplomowych.

Pasjonuje się rozwojem osobistym i pracą z ludźmi. Interesuje się teatrem i sztuką. Uwielbia nurkowanie i żeglarstwo latem, a zimą narty. Najważniejsze są dla niej dobre relacje z ludźmi, które sobie bardzo ceni.