Tina Fagiewcz

Praktyk sprzedaży i marketingu / Trenerka

Świadomość siebie, własnych wartości daje możliwość zaprzyjaźnienia się ze sobą a następnie z innymi. Moim celem jest pomagać ludziom znaleźć nową energię  i motywację do działania. Spotkania ze mną są pełne dużej dawki poczucia humoru i dobrej energii. Nauka poprzez zabawę i doświadczanie to doskonała metoda na wzmocnienie wiary w siebie i odkrycie drogi do sukcesu. Sukces i szczęście to dla każdego co innego.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, Akademii Trenera Biznesu oraz Psychologii w Biznesie. Moja przygoda z trenerstwem rozpoczęła się dość niewinnie – w trakcie studiów zajmowałam się prowadzeniem kursów z pierwszej pomocy. Później dochodziły nowe wyzwania związane z prowadzeniem szkoleń, zarządzeniem przez motywację, marketingiem sieciowym, układaniem programów szkoleniowych oraz zarządzaniem zespołami sprzedaży.

Dziś z satysfakcją mogę powiedzieć, że idę właściwą drogą: pasjonuję się pracą z ludźmi, w tym co robię czuję się szczęśliwa i spełniona i chcę dzielić się tym z innymi.

Posiadam doświadczenie w pracy z marketingiem sieciowym i sprzedażą bezpośrednią. Specjalizuję się w szkoleniach sprzedażowych oraz szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich.

Od 10 lat zawodowo związana z zarządzaniem rozproszonym zespołem sprzedażowym ,rozwojem managerów, osiągnięciem celów sprzedaży w między narodowych korporacjach i nie tylko.

Prywatnie wielbicielka długich spacerów w towarzystwie psów, miłośniczka przyrody, pasjonatka jazdy konnej.